فرهاد سلیمیان - پژوهشگر اقتصادی

در مسیر سرمایه‌گذاری ...

او بنیان‌گذار گروه تحلیلی فیبوتایم و مجموعه‌ی پایاسرمایه است و سالهاست که به عنوان سرمایه‌گذار، معامله‌گر، مشاور، منتور و مربی سرمایه‌گذاری در بازارهایی از جمله بازار جهانی ارز، بازار ارزهای دیجیتال و بازار سرمایه مشغول به فعالیت می‌باشد.

فرهاد سلیمیان یک پژوهشگر اقتصادی، معامله‌گر و سرمایه‌گذار مستقل بازارهای مالی نوین است. وی فعالیت جدی و مستمر در بازارهای مالی بین‌المللی را حدود ده سال پیش، زمانی که تنها یک دانشجوی سخت‌کوش و ایده‌پرداز بود آغاز کرد.

وی دانش‌آموخته‌ی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تهران در رشته‌ی مدیریت کارآفرینی بوده و مدارک و گواهینامه‌های داخلی و بین‌المللی مختلفی در زمینه‌ی معامله‌گری، تحلیلگری، مدیریت ریسک و مدیریت سرمایه دارد.

مقالات تحقیقاتی فرهاد سلیمیان در نشریات دانشگاهی بین المللی از جمله Mathematical Problems in Engineering و همچنین Journal Of Mathematics به انتشار رسیده است. وی در کنفرانس‌های بین‌المللی مختلفی نیز در زمینه اقتصاد، مدیریت و حسابداری به عنوان محقق و پژوهشگر شرکت داشته است.

در مسیر پژوهش ...

​در زمینه آموزش و منتورینگ، فرهاد سلیمیان تجربه همکاری‌های موفقی را با نهادهای مختلفی از جمله سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، کارگزاری‌های بورس، دانشگاه‌ها و همچنین شرکت‌های مختلف فعال در بازارهای مالی دارد.

او همواره بزرگترين استاد خود را «خودِ بازار» می‌داند. استادی که  هر روز و هر لحظه در محضرش به يادگيري و کسب علم مشغول است. استادي که صادقانه مي‌آموزد، بي‌رحمانه مجازات مي‌کند و سخاوت‌مندانه پاداش مي‌دهد.

ارتباط با فرهاد سلیمیان

در مسیر آموزش ...

زمینه‌های فعالیت فرهاد سلیمیان

سرمایه گذاری و معامله‌گری

با تمرکز بر بازار ارزهای دیجیتال، بازار جهانی ارز و کامودیتی‌ها

کارآفرینی

اولویت تمرکز:
1- کسب و کارهای حیطه فین‌تک و فایننس
2- کسب و کارهای کوچک

تحقیق و پژوهش

با تمرکز بر اقتصاد، فایننس، بلاکچین، هوش مالی و روانشناسی معامله‌گری