فرهاد سلیمیان - پژوهشگر اقتصادی

در مسیر سرمایه‌گذاری ...

گرچه شروع فعالیت من در بازارهای مالی از بازار سرمایه کشور خودمون بود، ولی به تدریج حیطه‌ی فعالیتم به بازارهای دیگری از جمله فارکس و ارزهای دیجیتال نیز گسترش یافت. حاصل این فعالیت، پیوستن به شبکه‌ای ارزشمند از سرمایه‌گذاران، معامله‌گران و فعالان بازارهای مالی است. دوستانی که همگی مانند خودم شیفته‌ی ساز و کار پرهیجان بازارهای مالی هستند.

سلام. من فرهاد سلیمیان هستم. به اصطلاح امروزی‌ها میتوانید من را یک خوره‌ی بازارهای مالی در نظر بگیرید. انجام پژوهش‌های مالی و اقتصادی، تريد و البته سرمایه‌گذاري در بازارهای مالی نوین، از جمله فعالیت‌هایی است که سالهاست ذهن و روح من را مشغول به خود کرده است. من فعالیت جدی و مستمر در بازارهای مالی را حدود ده سال پیش، زمانی که تنها یک دانشجوی ساده بودم آغاز کردم.

من در حال حاضر در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تهران در رشته‌ی مدیریت کارآفرینی هستم و علاقه دارم همچنان و به تدریج دانش و تجربه‌ی خود را در زمینه‌ی بازارهای مالی گسترش دهم.

مقالات تحقیقاتی من در نشریات دانشگاهی بین المللی از جمله Mathematical Problems in Engineering و همچنین Journal Of Mathematics به انتشار رسیده است. من در کنفرانس‌های بین‌المللی مختلفی نیز در زمینه اقتصاد، مدیریت و حسابداری به عنوان محقق و پژوهشگر شرکت داشته‌ام.

در مسیر پژوهش ...

​در زمینه آموزش و منتورینگ، من تجربه همکاری‌های موفقی را با نهادهای مختلفی از جمله سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، کارگزاری‌های بورس، دانشگاه‌ها و همچنین شرکت‌های مختلف فعال در بازارهای مالی داشته‌ام و همواره بزرگترین افتخار خود را حضور در کنار فعالین محتلف بازارهای مالی می‌دانم.

من همواره بزرگترين استاد خود را «خودِ بازار» می‌دانم. استادی که  هر روز و هر لحظه در محضرش به يادگيري و کسب علم مشغول است. استادي که صادقانه مي‌آموزد، بي‌رحمانه مجازات مي‌کند و سخاوت‌مندانه پاداش مي‌دهد.

ارتباط با فرهاد سلیمیان

در مسیر آموزش ...

زمینه‌های فعالیت فرهاد سلیمیان

سرمایه گذاری و معامله‌گری

با تمرکز بر بازار سرمایه کشور، بازار ارزهای دیجیتال، بازار جهانی ارز و کامودیتی‌ها

کارآفرینی

اولویت تمرکز:
1- کسب و کارهای حیطه فین‌تک و فایننس
2- کسب و کارهای کوچک

تحقیق و پژوهش

با تمرکز بر اقتصاد، فایننس، بلاکچین، هوش مالی و روانشناسی معامله‌گری